İstanbul’un seçkin kuaför, güzellik merkezi ve sağlık merkezlerinde görev yaparken bir yandan da mesleki eğitimlerine devam eden Eylül Güzellik ve Bakım ekibi 2002 yılından itibaren edindiği bu deneyimlerini kendi özel merkezinde misafirleri ile buluşturmaktadır.

2

Hizmet kapsamını gelişen teknoloji ve yeni ürün yelpazesi ile zenginleştirmeyi ilke edinen Eylül Güzellik ve Bakım merkezi, en üst düzeyde hijyen anlayışı ile manikürden kalıcı makyaj uygulamasına, masajdan vücut şekillendirmeye, cilt bakımından ipek kirpiğe kadar çok çeşitli uygulamalarla hayatınıza tazelik ve yenilik kazandırmaktadır.

 

Çirkin kadın yoktur, güzel görünmesini bilmeyen kadın vardır.

Jean De La Bruyere

 

Popüler Hizmetlerimiz

İpek Kirpik Ve Kalıcı Eyeliner

İçinizden geldiği gibi yaşayın!

Artık makyaj için ayıracağınız vakti sevdiklerinize ayırabilirsiniz. İpek kirpik ve kalıcı eyeliner ile her zaman ve her yerde dolgun kirpikler ve etkili bakışlara sahipsiniz. Bırakın gözleriniz ruhunuzu yansıtsın. İşte, evde, tatilde, sporda, saunada, buharda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gözde hassasiyet oluşturmaz alerji yapmaz.

Manikür / Pedikür

Manikür-pedikür ve kalıcı ojeyi popüler yapan nedenlerin başında pratik oluşları ve etkilerinin uzun süre kalıcı olması gelmektedir.  Anında kurur ve 14 gün bozulmadan ilk günkü parlaklığıyla kalır. İçerisindeki etken bileşenler sayesinde tırnak kırılmaları, kat ayrılmaları ve tırnak sararması gibi sorunları ortadan kaldırıp, manikürün daha uzun dayanmasını sağlar.