İstanbul’un seçkin kuaför, güzellik merkezi ve sağlık merkezlerinde görev yaparken bir yandan da mesleki eğitimlerine devam eden Eylül Güzellik ve Bakım ekibi 2002 yılından itibaren edindiği bu deneyimlerini kendi özel merkezinde misafirleri ile buluşturmaktadır.

El & Ayak

El ve ayak bakımı, basit gibi görünse de cildin en çok yorulan ve yıpranan bölümlerini içerir. Bu sebepten bakımı da çok önemlidir. Bakım için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz

Makyaj

Kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan makyaj ne kadar önemliyse güzel makyaj yapmak da bir o kadar önemlidir. Güzel makyaj demek ne demektir ? Güzel makyaj nasıl yapılır ? Bu soruların cevabı bakım merkezimizde.

Epilasyon

Artık tüylerden kurtulmak için saatlerce verdiğiniz mücadele sona erdi. konforlu , acısız ,sonuç odaklı epilasyon sistemleriyle İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en pratik yolu lazer epilasyon dur.detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Cilt Bakımı

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek gerekir. Uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde gençliğinizi koruyabilirsiniz.